GOLDMAN BARBER

NÁŠ TÝM

Věříme v precizní službu…

Filip

BARBER
Jsem pětadvacetiletý barber. Sebechvála smrdí, ale učil jsem se od těch nejlepších na světě v prestižní akademii Vidal Sassoon. Rád vás u nás v Goldman Barber uvidím.

Kristýna

BARBER
Ke stříhání jsem se měla už od mala. Mým snem bylo pracovat v prestižním kadeřnictví, postupem času jsem se dostala dokonce i k barberingu. Takže dámy a pánové, i ti nejmenší, jste u mne vždy vítáni s úsměvem, protože s úsměvem jde všechno líp.

Matěj

BARBER
Ke stříhání mě to táhne již delší dobu. Baví mě překonávat výzvy, proto jsem se rozhodl posunout svou praxi na vyšší profesionální úroveň a přihlásil jsem se na Barber School v Brně. Přesto na svých dovednostech neustále pracuji a snažím se načerpávat co nejvíce zkušeností kolem sebe. Na svou práci jsem pyšný zejména proto, že mě po tolika letech dokáže stále motivovat k nové tvorbě.

Patrik

BARBER
Mezi mé záliby patří vše, co se týká stříhání. Na své práci si dávám záležet a jsem rád za každého spokojeného a hlavně nově sebevědomého klienta. Profesionální a férové jednání, poctivost a preciznost jsou proto u mne vždy na prvním místě.

Tomáš

BARBER
Stříhání je jednoduše to, co mě baví a naplňuje. Každodenní výzvy a individuální střihy klientů mě motivují ke kreativní tvorbě a profesionálnímu růstu. Velice rád bych se za pár let dostal do sféry skvělých a slavných barberů.