KADEŘNICTVÍ

NÁŠ TÝM

Věříme v precizní službu…

Eva

KADEŘNICE | MAJITELKA
Pro mě, jako pro majitelku je kvalita našich služeb zásadní. Proto i já přidávám ruku k dílu a starám se o vlasy našich zákaznic s tou nejvyšší péčí.

Jitka

KADEŘNICE
Jsem kadeřnice s láskou k vlasům , která mě provází řadu let….Mám ráda přirozenost ve vašich vlasech a spokojenost ve Vaší tváři….

Kristýna

KADEŘNICE
Ke stříhání jsem se měla už od mala. Mým snem bylo pracovat v prestižním kadeřnictví, postupem času jsem se dostala dokonce i k barberingu. Takže dámy a pánové, i ti nejmenší, jste u mne vždy vítáni s úsměvem, protože s úsměvem jde všechno líp.

Monika

KOSMETIČKA
Jsem vystudovaná kosmetička. Na své práci mě nejvíce baví formování a barvení obočí , které jsem po létech praxe dotáhla k dokonalosti.

Rebeka

KADEŘNICE
Jsem v začátcích své kariéry. Jako kadeřnice pracuji od roku 2020.
Baví mě barvení vlasů a nové techniky baleyage a s nimi spojené velké změny. Stále se vzdělávám , jak v oboru kadeřnictví, tak v oboru permanentního make-upu a poradenství. Při barvení vlasů, už je u mě pomalu samozřejmostí, barvení a úprava obočí a potom make-up na různé příležitosti. Velké věci jsou složený z detailů a proto si zakládám i na maličkostech.